שאלות ותשובות

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]להלן מספר דגשים לשימוש באתר בית משותף.
השימוש באתר "בית משותף" הינו חינם.

כדי להשתמש בחלק מהשרותים באתר, יש צורך להרשם לאתר.

באילו מקרים חובה להרשם באתר לשם שימוש ?

1. כאשר רוצים לכתוב בפורום מיקצועי יש צורך להרשם לאתר.
2. כאשר רוצים לרשום את העסק לאינדקס, יש צורך להרשם לאתר ולאחר מכן, להוסיף את פרטי העסק דרך דף ניהול הפרופיל.
3. כאשר רוצים לכתוב לפורום קהילתי, יש צורך להרשם לאתר ולאחר מכן, להשתייך לקהילה דרך ניהול הפרופיל או דף הקהילה.
בנוסף לדגשים אלו, הכנו לכם מערכת שאלות נפוצות, אם עדיין יש לכם שאלות או נושאים שאינם ברורים מספיק כתבו לנו ונשמח לענות וגם להוסיף למערכת זו.

גלישה נעימה,
צוות בית משותף.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_accordion][vc_accordion_tab title="למה להצטרף לבית משותף ולמי מיועד האתר ?"][vc_column_text]אנו מאמינים כי לכל שכונה ובניין בישראל יש עניין בהקמת פורום דיירים, מקום קבוע בו הועד או/ו חברת הניהול והדיירים יוכלו להיפגש, לקבל ולהשאיר הודעות במקום שיהווה כתובת קבועה לכך.
מספר שכונות הקימו לעצמן אתר קהילתי משלהן ובחלקן נוצר כבר כעת הקושי בתחזוקה שוטפת של האתר ותשלומים לצורך תחזוקת האתר.
צוות "בית משותף" פיתח טכנולוגיה המאפשרת הקמת אתרי קהילות ממוקדים בקלות ותוך מספר דקות, ללא עלויות הקמת אתר, תחזוקה שוטפת ותשלומים כלשהם.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=" מי יכול להצטרף לאתר ?"][vc_column_text]כל מי שמעונין ביצירת חיי קהילה משותפים. לא לחינם שם האתר הוא "בית משותף". השם הוא תרתי משמע: הן אתר אזורי/קהילתי ברובו לבתים משותפים והן "בית משותף" לכולנו. כל וועד שכונה או פרוייקט דיור חדש או אפילו בניין בודד המעונין באתר משלו יוכל להקימו. הדבר יקל על הקשר, ומהווה מקום מפגש בין הדיירים ובין וועד השכונה דבר שכמעט ולא קיים היום בשום מקום.
חל איסור להקים קהילה על בסיס עיסקי. קהילה כזאת תמחק מהמערכת ללא הודעה מוקדמת.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=" כיצד מקימים אתר קהילתי חדש ? כיצד מצרפים חברים חדשים ?"][vc_column_text]פשוט וקל.
הקלק על "קהילות לדיירים" מתחת לבאנר של בית משותף, חפש וודא שאין כבר קהילה מקבילה לזו שברצונך להקים, הקלק על "לחץ כאן" בחלון ההסבר שמשמאל לדף, קרא את הכתוב ומלא את הפרטים המבוקשים והקלק על שלח בקשה והאתר יווצר מיידית. כל שנותר הוא לצרף את שאר הדיירים, ניתן להוריד מודעות לתליה בבניין / פרויקט המגורים, לחץ כאן להורדת מודעה.
צוות האתר אינו מתערב בנעשה באתר הקהילתי אלא במקרים נדירים מאד.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title="כיצד מנהלים אתר דיירים קהילתי בבית משותף ועל ידי מי הוא מנוהל ?"][vc_column_text]מנהל אתר קהילתי בבית משותף הוא מי שהקים את הקהילה.
קיים ממשק מיוחד לניהול הקהילה. קישור המפנה לממשק זה נמצא תחת האיזור האישי –> הקהילות שלי. למנהל הקהילה האפשרויות הבאות : דווח על אירועים בקהילה, מחיקה ועדכון הודעות בפורום, שנוי בהגדרות האתר, שנוי העיצוב הגראפי, ניהול לוח קישורים (לינקים רלוונטיים לאתרכם) וניהול מרכזים קהילתיים. יש לשים לב כי במידה וישנם שני אתרים באותה השכונה, כל מרכז קהילתי שיתווסף, יופיע בשניהם.
באפשרות מנהל הקהילה להגדיר את הקהילה כסגורה ולאשר כניסה לחברים בלבד.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title="כיצד ניתן לשנות את פרטי הכניסה של לאתר ?"][vc_column_text]שינוי פרטי המשתמשים מתבצע תחת שלום והכינוי שלך במערכת (בראש הדף) והקלקה על האיזור האישי..
במסך זה תוכל לשנות את סיסמת כניסתך לאתר, את פרטיך האישיים ולנהל את רשימת הקהילות אליהן אתה שייך.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title="כיצד מפרסמים מודעות בלוחות המודעות באתר ומה העלויות ?"][vc_column_text]העלות לפרסום מודעה בלוחות כרגע היא ללא תשלום. (למעט לוח עסקים). בעתיד, פרסום מודעות מסויימות יהיה בתשלום סמלי.
פרסום מודעות בלוחות מצריך רישום לאתר.
התהליך קל ופשוט ומתבצע על ידי מילוי טופס קצר מוכן מראש, המודעות מתפרסמות מיידית בלוח האתר ויורדת אוטומטית מהלוח לאחר פרק הזמן שנבחר במילוי הטופס. לתשומת לבכם כי ניתן לעדכן מודעה ולהציב תמונה.
מחיקת מודעה לפני תום פרק הזמן שנקבע מראש, כתוב לנו.
הוספת עסק באינדקס בעלי מקצוע כרוכה בתשלום של 45 ש"ח לחודש למשך שנה + מע"מ כחוק.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=" אני בעל עסק, האם מותר לי לרשום הודעות פרסומיות באתר ?"][vc_column_text]בשום פנים ואופן לא !
הודעות כאלו נמחקות מיידית מהמערכת.
באפשרותך לפרסם את העסק שלך במגוון אפשרויות:
פרסום בתשלום: באינדקס העסקים. (באפשרותך גם לקדם את עצמך בתוצאות החיפוש ולהוסיף הדגשה בתשלום סמלי).
פרסום בתשלום: באמצעות באנרים בגדלים שונים, מיקום, פניה לאוכלוסיה (פנה אלינו דרך פרסום באתר).
פרסום בתשלום: באמצעות פירסום מודעה בידיעון הנשלח לאלפי החברים הרשומים באתר פעם בחודש.

האינדקס בבית משותף הינו שרות לגולשים באתר, על מנת שיוכלו למצוא את בעלי המקצוע הדרושים להם לעבודות הבית או הבניין בקלות.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title="כיצד אוכל להיגרע מרשימת החברים של בית משותף ?"][vc_column_text]

כדי להיגרע מרשימת החברים באתר יש לשלוח הודעה דרך "כיתבו לנו".

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title="כיצד מצטרפים לבית משותף ומה מקנה הרישום?"][vc_column_text]כדי להירשם לבית משותף, הקלק על "כניסה/הצטרפות לאתר" בתפריט בסרגל העליון.
מילוי פרטי המשתמש הינם חובה וחשובים ביותר ויש להקפיד על דיוקם:
לדואר האלקטרוני מספר שימושים:
הוא מהווה את שם המשתמש כדי להיכנס למערכת, לקבל הודעות ועדכונים מהקהילה ולקבלת סיסמא חוזרת.
לפיכך חשוב מאד להקפיד על דוא"ל נכון. אין למערכת קשר עם הנרשם למעט הדוא"ל.
תהליך הרישום מחייב אימות המייל והדבר נובע ממספר סיבות. אחת הסיבות היא שקורה וטועים ברישום המייל ומה שקורה הוא שמיילים מהמערכת לא מגיעים לכתובת הנכונה והדבר גורר לעיתים בעיות ואי נעימויות. אישור המייל הוא תהליך פשוט וקל. הסבר ניתן למצוא כאן. כמו כן במידה ומישהו מהחברים יזדקק לעזרה מסויימת נדע ליצור עימו קשר. קיימת גם בעייה של ספאמרים (שולחי דאר זבל) המנסים להטריד את החברים וזו עוד דרך להתגבר עליהם. חל איסור חמור לשלוח דאר פירסומי באתר ללא רשות והשולח צפוי לתביעה משפטית.
חשוב שתדע:
בשום מקרה הדואר האלקטרוני אותו תבחר אינו גלוי למשתמשים אחרים באתר. הודעות בין משתמשים עוברות דרך שרת מאובטח ונשלחות על ידי המערכת בלבד. כמו כן אין הפרטים מועברים לגורם כלשהו. פרטי הגולש יאפשרו לנו להתאים את שירותים עתידיים בהתאם לאוכלוסיה המבקרת באתר. בסיום מילוי ולאחר אישור מילוי הטופס תהיה חבר בבית משותף. חברות בבית משותף מאפשרת להשתמש בכל השירותים באתר כולל לוחות המודעות והקהילות.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title="האם ניתן לקבל שירות אישי ממנהלי הפורומים המקצועיים באתר ?"][vc_column_text]התשובה היא כן. מנהלי הפורומים המקצועיים הינם מומחים בתחומם שנבחרו על ידי צוות האתר ונמצאו כאמינים ומקצועיים ועל כן אף מומלץ להשתמש בשירותיהם באופן אישי. ניתן לפנות אליהם ישירות דרך הפורום (כניסה לפורום>מנהל הפורום>הודעה אישית:שלח הודעה).
בשונה משאלות גלויות בפורום השירות האישי הוא בין השואל לבין מנהל הפורום ועשוי להיות כרוך בתשלום.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=" יש לי תקלה. אינני יכול לכתוב בפורומים המקצועיים או בפורומים הקהילתיים"][vc_column_text]

די נדיר אבל זה עלול לקרות כאשר מתקינים FIREWALL .יש לנסות ולשנות בקונפיגורציה עד שמגיעים למצב שהכל תקין. מאחר וישנן תוכנות FIREWALL שונות איננו יכולים להמליץ על מצב זה או אחר. עם "חומת אש" של ZONEALARM אין כל בעיות מסוג זה. כמוכן יש לוודא שה JAVASCRIPT מותקן במחשב ולבדוק בכלים>אפשרויות>מתקדם שתחת התיבה של MICROSOFT VM התיבה היחידה המסומנת היא של jit compiler

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title="מה זו מערכת "הצעות מחיר" וכיצד להשתמש בה."][vc_column_text]מערכת "הצעות מחיר" נועדה לשמש כגורם המרכז מספר הצעות לכל עבודה הקשורה בדירה או בבניין.
יש להקליק על "הצעות מחיר" בחלק העליון של הדף, לעקוב אחרי הוראות מילוי הפרטים, למלא בהתאם ובמדוייק ולשלוח. חשוב מאד לפרט כמה שיותר את דרישת העבודה. דבר זה מקל על בעלי המקצוע להבין את מהות הדרישה. סביר שהשולח יקבל מספר הצעות ויוכל לברור מתוכם את ההצעה המתאימה לו ביותר. בעלי המקצוע הקשורים למערכת מודעים לכך שבקשת העבודה נשלחת למספר גורמים בו זמנית.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=" כיצד כותבים בפורומים המקצועיים?"][vc_column_text]

על מנת לכתוב בפורום יש צורך קודם כל להרשם לאתר. מי שאינו רשום באתר אינו רשאי לכתוב. תהליך הרישום פשוט וקל. בחלק העליון של הדפים מצד ימין קיימת שורה: שלום אורח לחץ להתחבר ובהמשך הצטרפות לאתר. הקליקו על הצטרפות לאתר ומלאו את הפרטים בהתאם למבוקש. לאחר סיום התהליך תופיע השורה (מתחת לבאנר הימני) : שלום…. (הכנוי אותו רשמתם). במקביל, המערכת שולחת למייל הפרטי שלכם שורת קוד אדומה עליה תצטרכו להקליק וזאת על מנת לאמת ולוודא שהמייל שהכנסתם תקין. לאחר ההקלקה המערכת תחזיר אתכם לאתר, הקליקו על התחבר הוסיפו את המייל והסיסמה ומכאן תוכלו להכנס לאותו הפורום המעניין אתכם ותוכלו לכתוב ללא כל בעיות (הקליקו על הודעה חדשה וכיתבו.) במידה ותרצו לענות לשאלות של חברים אחרים בפורום לחצו על אותה השאלה או המענה לאותה השאלה, הקליקו על תגובה בפורום או תגובה אישית לשולח בהתאם, כיתבו ושילחו. במידה ותהייה התייחסות לתגובתכם המערכת תשלח לכם הודעה על התגובה.

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title="כיצד לעדכן או להצטרף לאינדקס בעלי מקצוע."][vc_column_text]

הקליקו על בעלי מקצוע בשורת התפריטים. לאחר מכן הקליקו על כניסה ורישום עסקים. לקוח רשום, הכנס את המייל והסיסמה בהתאם ועדכן. לקוח חדש, הקלק על הצטרפות, בחר מתוך שלושת האפשרויות את האפשרות המתאימה לך, הקלק על הצטרפות ומלא את הפרטים בהתאם. במידה ובחרתם בביזנס פלוס או זהב המתינו עד אשר צוות האתר יאשר את העסק ויעלה אותו ללוח העסקים. נציגנו יצור עמכם קשר לצורך הגביה. בהצלחה!!!

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][/vc_accordion][/vc_column][/vc_row]

שירות אישי לוועדי בתים!
איתור בעלי מקצוע

המוקד לדייר של פורטל בית משותף דואג שבעלי מקצוע הוגנים ומקצועיים יתנו לך שירות. מלא את הטופס או התקשר אלינו לטלפון:

  ועד בית, קבל במתנה את המדריך המלא לניהול ועד בית אשר יהפוך את ניהול הבית המשותף לחוויה מהנה ופשוטה ויחסוך לך זמן רב ועלויות בתחזוקת הבניין!

  ועד בית, קבל במתנה את המדריך המלא לשיפוץ בניינים אשר יחסוך לך אלפי שקלים בשיפוץ בניין המגורים!

  קטגוריות עסקים

  אדריכלות
  איטום גגות
  אינטרקום
  אינסטלציה
  ארונות מתכת
  בדק בית
  ביטוח ועד בית
  בישום בניין
  גביית ועד בית
  גגות סולאריים לייצור חשמל
  גז
  גינון ועיצוב גינות
  גנרטורים
  דלתות כניסה לבניין
  דפיברילטור
  הדברה
  הנדימן
  הרחקת יונים
  התחדשות עירונית
  חברות ניהול בתים משותפים
  חברות ניקיון בתים משותפים
  חיטוי מאגרי מים
  חשמל
  כיבוי אש
  מיגון תא מעלית
  מימון תביעות משפטיות
  מכולות אוטומטיות
  מנעולן
  מעליות
  מערכות אזעקה / מצלמות
  מערכות סולאריות
  משאבות מים
  סימוני חניות
  עורכי דין / נוטוריונים
  עיצוב לובי וחדר מדרגות
  עמדות טעינה חשמליות
  פוליש
  פיקוח ובניה
  צביעת חדרי מדרגות
  קבלני שיפוצים לבתים משותפים
  קונסטרוקטור
  שיפוץ מבנים
  שיפוצים בסנפלינג
  שערים ומחסומים
  תיבות דואר

  וועדי בתים ודיירים

  הצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק הגדולה בישראל הנותנת מענה לבעיות הדיור בבית המשותף!!!

  להצטרפות לחצו על התמונה או על הכפתור ושלחו בקשת הצטרפות בדף הקבוצה

  דילוג לתוכן