כיצד חברת טכנולוגיה מתל אביב מייעלת את פעילות חברות הניהול של בתים משותפים ומדוע כל חברת ניהול לא תוכל להתנהל בעתיד בלעדיה

[vc_row][vc_column][vc_column_text]אם אתה חברת ניהול של בתים משותפים, הפתרון הטכנולוגי של "בלינק" הולך לעשות לך את החיים הרבה יותר קלים. אחרי המהפכה שעשתה סלייספורס בניהול מערכות של ניהול לקוחות, וחברת סאפ בניהול מערכות ERP, מגיעה בלינק, חברת הזנק טכנולוגית מתל אביב, ועושה מהפכה בהתנהלות הפיננסית של חברות הניהול.

במקביל לגידול החד בכמות מגדלי המגורים במדינה, הרחבת הבנייה לגובה, וההתחדשות העירונית, חלה עלייה חדה בדרישה לחברות ניהול בתים משותפים, אשר יש להם את היכולת והניסיון לנהל את בנייני המגורים המודרניים. חברת הניהול צריכה להתעסק בעשרות משימות במקביל. מצד אחד לשמור על מערכות ותשתיות הבניין כגון: מאגרי המים, חדרי המשאבות, גנרטורים, מעליות, כיבוי אש ורבות נוספות, ומצד שני לדאוג לשביעות רצון הדיירים: ניקיון, טיפול בתקלות, טיפול בקריאות שירות, ניהול ספקים ועוד.

חברת "בלינק" באה לסייע לחברות הניהול בבעיה הגדולה ביותר בתהליך ניהול הבניין וזו גביית הכספים, ניהול פיננסי קל ופשוט, תשלומי ספקים, והתקשורת עם הדיירים וסרבני התשלום.

אז מה הופך את חברת "בלינק" לשירות שכל חברת ניהול צריכה לצידה?

במהלך השנים קמו מספר חברות המתפתחות מערכות טכנולוגיות לניהול בתים משותפים, החברות הללו כוללות מודולים שונים המתמחים בניהול הבניין כגון: ניהול בדיקות תקופתיות למערכות השונות, פתיחת קריאות שירות, הפקת דוחות וכדומה. לרוב המערכות הללו יש גם מודולים פיננסיים בסיסיים הכוללים יכולת תשלום בכרטיס אשראי וניהול דוחות פיננסיים בסיסיים.

עמרי פלד, מנכ"ל ויזם הפעילות מסביר לנו את ההבדלים במודולים הפיננסיים אשר הופכים את "בלינק" למערכת הפיננסית היעילה והאפקטיבית ביותר, אשר באפשרותה ליעל את הפעילות ולחסוך כסף רב בשעות עבודה, כוח אדם, ומשאבי ניהול.

המערכת של "בלינק" היא המערכת היחידה אשר ההתמחות שלה היא פיננסית בלבד. למעשה מערכות ניהול הבניינים הן מערכות חשובות והן עושות עבודה מצוינת. בגלל שהבעיה המרכזית שגוזלת את הזמן הרב ביותר הוא מערך הגבייה. המערכות האחרות לניהול הלוגיסטיקה בבניין הן מערכות משלימות ובוודאי אינן מתחרות.

 1. "בלינק" היא המערכת היחידה המעמידה מוקד תמיכה אנושי בטלפון וסיוע לדיירים ולוועדי הבתים בתהליך השינוי הטכנולוגי בביצוע התשלום, בכך "בלינק" מאיצה את תהליך המעבר הטכנולוגי וחוסכת לחברות הניהול משאבי גבייה רבים, שעות עבודה וכוח אדם. חברות ניהול אשר לא משתמשות במערכת של "בלינק" נאלצות לתמוך בדיירים בעצמן.

 

 1. "בלינק" היא המערכת היחידה המבצעת גבייה אקטיבית מהדיירים. בזמן שחברות הניהול שאינן משתמשות במערכת של "בלינק" צריכות לבצע את הגבייה בעצמן, חברות הניהול שמשתמשות במערכת של "בלינק" נהנות מגבייה אוטומטית, אקטיבית וגם טלפונית של "בלינק".
 2. המערכת של "בלינק" מאפשרת תשלום לספקים ישירות דרך המערכת ולא דרך הבנק, אלמנט זה מקל בצורה משמעותית את העבודה של חברות הניהול מול הספקים, את היכולת להעביר כספים בקלות מחשבון הועד ואת ניהול המאזן של ההוצאות מול ההכנסות.
 3. "בלינק" לא גובה דמי שימוש חודשיים מחברות הניהול!
  בעוד שחברות הניהול נאלצות לשלם דמי שימוש חודשיים במערכות האחרות, במערכת של "בלינק" אין דמי תשלום חודשיים.
 4. תשלום במערכת של "בלינק" לא מצריך מהדיירים הורדה של אפליקציה או פתיחת חשבון משתמש, ההגדרה היא חד פעמית ומהירה מקישור ישיר לדף תשלום. אלמנט זה מגדיל באופן משמעותי את השימוש המערכת ומאיץ את המעבר לתשלומים דיגיטליים. חברת הניהול לא צריכה להתעסק עם הדרכות לדיירים וכמות המשלמים גדלה בצורה משמעותית מול המערכות האחרות.
 5. המערכת של "בלינק" היא המערכת היחידה המאפשרת פתיחת תשלום בהוראת קבע לדיירים ללא צורך לעבור דרך הבנק. כיום פתיחת הוראת קבע בכל מערכת מצריכה את הדיירים להתנהל מול הבנק בשביל לאשר את ההוראה, אלמנט שמסבך מאוד את השימוש באמצעי זה. במערכת של בלינק אין צורך לעבור דרך הבנק והפעולה מתבצעת באישור פשוט של הדייר במערכת של "בלינק".
 6. המערכת של "בלינק" היא המערכת היחידה היודעת לבצע התאמות בנק אוטומטיות. אחת הבעיות המרכזיות של חברות ניהול היא הזמן והמשאבים הנדרשים להתאמות בנק. מרבית החברות עושות את זה בצורה ידנית וחלקם בצורה חצי ממוחשבת. הטכנולוגיה של בלינק מבצעת התאמת בנק אוטומטית בין הפעולות במערכת לבין הפעולות בבנק. מודול זה חוסך לחברות הניהול המשתמשות במערכת שעות שלמות של עבודה בהתאמות בנק.
 7. טיפול בחובות דיירים – כאמור, המערכת של "בלינק" היא היחידה שמבצעת עבור חברות הניהול גבייה בפועל אבל בנוסף היא המערכת היחידה המאפשרת פריסת תשלומים ואשראי לחייבים. בכך המערכת מאפשרת להקל על תשלומי החובות של הדיירים ולגבות בצורה יותר יעילה ואפקטיבית.
 8. אחד האתגרים המרכזיים במעבר לתוכנות ניהול דיגיטאליות היא הטיפול במעבר וההדרכה לגיל השלישי. המערכת של "בלינק" היא המערכת היחידה המותאמת לשימוש גם לגיל השלישי ובוודאי היחידה המעמידה מענה טלפוני ותמיכה לדיירי הגיל השלישי.

 

כאשר מדובר בכמות קטנה של דיירים ובניינים לניהול, המערכת של "בלינק" עושה הבדל גדול ומשמעותי, אך ככל שכמות הבניינים והדיירים המנוהלים גדלה, המערכת של "בלינק" הופכת לקריטית והכרחית בניהול הפיננסי. לא ניתן באמת לנהל פיננסית, בצורה יעילה, עשרות ומאות בניינים ואלפי דיירים עם מערכות פיננסיות בסיסיות או ניהול ידני בלבד.

לפגישת היכרות ולהתנסות במערכת של בלינק ניתן להשאיר פרטים בטופס למטה או להתקשר ל"בלינק" בטלפון –  052-9128802[/vc_column_text][vc_column_text]


  כתבות נוספות אודות "בלינק":

   

   

  לאתר האינטרנט של "בלינק" לחץ כאן: מערכת תשלומי ועד בית בכרטיס אשראי[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

  שירות אישי לוועדי בתים!
  איתור בעלי מקצוע

  המוקד לדייר של פורטל בית משותף דואג שבעלי מקצוע הוגנים ומקצועיים יתנו לך שירות. מלא את הטופס או לחץ לשליחת הודעת ווצאפ

  המוקד לדייר של פורטל בית משותף דואג שבעלי מקצוע הוגנים ומקצועיים יתנו לך שירות. מלא את הטופס או לחץ לשליחת הודעת ווצאפ:

   ועד בית, קבל במתנה את המדריך המלא לניהול ועד בית אשר יהפוך את ניהול הבית המשותף לחוויה מהנה ופשוטה ויחסוך לך זמן רב ועלויות בתחזוקת הבניין!

   ועד בית, קבל במתנה את המדריך המלא לשיפוץ בניינים אשר יחסוך לך אלפי שקלים בשיפוץ בניין המגורים!

   קטגוריות עסקים

   אדריכלות
   איטום גגות
   אינטרקום
   אינסטלציה
   ארונות מתכת
   בדק בית
   ביטוח ועד בית
   בישום בניין
   גביית ועד בית
   גגות סולאריים לייצור חשמל
   גז
   גינון ועיצוב גינות
   גנרטורים
   דלתות כניסה לבניין
   דפיברילטור
   הדברה
   הנדימן
   הרחקת יונים
   התחדשות עירונית
   חברות ניהול בתים משותפים
   חברות ניקיון בתים משותפים
   חיטוי מאגרי מים
   חשמל
   כיבוי אש
   מיגון תא מעלית
   מימון תביעות משפטיות
   מכולות אוטומטיות
   מנעולן
   מעליות
   מערכות אזעקה / מצלמות
   מערכות סולאריות
   משאבות מים
   סימוני חניות
   עורכי דין / נוטוריונים
   עיצוב לובי וחדר מדרגות
   עמדות טעינה חשמליות
   פוליש
   פיקוח ובניה
   צביעת חדרי מדרגות
   קבלני שיפוצים לבתים משותפים
   קונסטרוקטור
   שיפוץ מבנים
   שיפוצים בסנפלינג
   שערים ומחסומים
   תיבות דואר

   וועדי בתים ודיירים

   הצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק הגדולה בישראל הנותנת מענה לבעיות הדיור בבית המשותף!!!

   להצטרפות לחצו על התמונה או על הכפתור ושלחו בקשת הצטרפות בדף הקבוצה

   דילוג לתוכן