איך חברה אחת עשתה מהפכה לאלפי משפצי דירות בישראל – ולמה אסור לכם לזוז מילימטר בלעדיה, אם אתם מתכננים לשפץ

אם המילה שיפוץ מעבירה לכם צמרמורת בגוף ורק המחשבה על לחפש קבלן מוציאה לכם את החשק אפילו לחשוב על לשפץ את הבית – ל"ראש הישראלי" יש פטנט חדש שיעשה לכם את החיים הרבה יותר קלים. אחרי שגט טקסי סגרו לנו פינה עם מוניות ובוקינג סגרו לנו פינה עם חופשות, באה חברה ישראלית חכמה ומהפכנית שסוגרת כל מה שצריך לשיפוצים של הדירה או הבית, משלב התכנון ועד הביצוע, כולל אפילו תכולה וריהוט. איך לא חשבו על זה קודם וכמה כסף וכאבי ראש זה הולך לחסוך לכם? על הכל בכתבה הבאה


כל מי ששיפץ בית יודע שמדובר בכאב ראש אחד גדול, מסובך ויקר שבמקרה הטוב יודעים איך נכנסים אליו ולרוב הוא מסתיים במפח נפש, כעסים, תסכולים וחור גדול בכיס. ( וזה לפני שדיברנו על הנזקים שזה יכול לגרום לזוגיות …) ומה הפלא? בתהליך שיפוץ בינוני יש כ- 20 בעלי מקצוע שצריכים לעבוד באותו מקום, לכל אחד האינטרס שלו, הסיפורים והתירוצים שלו… וזה עוד לפני שדיברנו על הקבלן שאמור להיות לטובתכם, לנהל את הכל ולדאוג שהדברים שהובטחו יצאו מין הכוח אל הפועל

 

וזאת רק ההתחלה, מנתונים שהתקבלו לאחרונה, מסתבר שלאחר תקופת הקורונה  כ-3000 אנשי מקצוע בענף הבניה נותרו ללא עבודה ומספר קבלני השיפוצים, החשמלאים, האינסטלטורים ונותני השירותים בענף הבניה שהגיעו לקריסה וחובות הוא עצום. ונחשו מי עוד משלם על זה? בדיוק. אתם. כמעט כל מי שהתחילו שיפוץ בזמן האחרון, נקלעו לבעיות רבות, עיכובים והפסד של  בין עשרות למאות אלפי שקלים על שיפוצים שהסתבכו.

 

אבל מסתבר שדווקא בתחום שנתפש "פרוץ" בקרב הצרכנים, קמה חברה שראלית חכמה שעשתה מעשה והחליטה "לסגור" את כל הפינות לכל מי שרוצה לשפץ את הבית או הדירה – והיפה בזה? הם מתחייבים לקחת את כל האחריות עליהם. נשמע טוב מדי? תמשיכו לקרוא.

 

סטנדרט חדש בתחום השיפוצים? יש דבר כזה!

לשנות אווירה בבית, לשדרג נכס לקראת מכירה, לבנות את בית החלומות שתמיד דמיינתם… תחשבו שמישהו שאתם סומכים עליו בעיניים עצומות היה מגשים לכם את כל זה ונותן לכם פתרון כולל תחת קורת גג אחת, עם מעטפת שלמה של כל מה שאתם צריכים, ללא דאגות ובלי כאבים מיותרים (גם בראש, גם בלב וגם בכיס).

צריכים תכנון ועיצוב פנים? סגור! צריכים את החשמלאי הכי טוב מתקין השיש, אמן הגבס, הקונסטרוקטור, איש האלומיניום והנגר הכי המקצוענים ? סגור! רוצים שעל הכל יפקח בקר איכות מורשה? סגור! רוצים לטוס לחופשה או לנסוע לטייל בראש שקט כשכולם משפצים עבורכם את הדירה? סגור!

את הצרכים האלו בדיוק זיהתה  חברת "סוגרים הכל לדירה" אשר הקימה פלטפורמה חכמה ומקצועית שאלפי משפצי דירות בישראל לא זזים בלעדיה ונהנים מהסטנדרט החדש בתחום שיפוץ הדירות. כשחושבים על זה לעומק, שיפוץ הוא אינו דבר שעושים בכל חודש, גם לא בכל שנה. לכן אם כבר מחליטים לעשות את הצעד ולהגשים את החלום שלכם בבית  – למה לא לעשות את זה פעם אחת וכמו שצריך, ולהרוויח שקט ואיכות חיים לפחות ב-10 השנים הבאות.

 

מבטיחים ומקיימים. תמיד !

"ממחקר שערכנו בקרב משפצי דירות ראינו שהסיבות המרכזיות שגורמות לאנשים לחשוש משיפוצים הם  "כאב ראש גדול מדי, הוצאות גדולות מדי וחשש מקבלנים לא מקצועיים" בנוסף
המון אנשים ממש  מפחדים שקבלן יברח להם עם הכסף." מספר לנו אלון לייבוב– בעלים משותף של החברה.

 "בשיפוצים ובכלל בחיים, זאת לא חוכמה להבטיח. החוכמה היא לקיים, וזה הערך המרכזי שמוביל אותנו" מסביר אלון "במשך השנים זיהינו צורך אמיתי אצל אנשים הרוצים לחדש ולשפץ (במקום לעבור דירה), ומבקשים שיפוץ מקצועי, איכותי ונטול סיכונים ותסכולים."

"גילינו ששוק השיפוץ בארץ פרוץ" מפרט אלון " ישנם המון אנשי מקצוע לא מקצועיים, מעצבי פנים שמתיימרים לבצע פיקוח למרות שאין להם שום הכשרה לכך – בעלי מקצוע שלא מקפידים על כללי בטיחות ועל תקנים  (מה שגורם לאי כיסוי ביטוחי מצד חברות הביטוח אפילו אם יש לבעלי הדירה פוליסה בתוקף)  שיפוצניקים שכדי לקחת פרויקט נותנים תמחור זול או יקר מדי, חוסר ידע בסיסי בהתאמת לוחות זמנים, קושי בתיאום ובניהול התהליך  של יותר מ- 20 בעלי מקצוע שונים (רוב הדיירים והמשפצים אינם בקיאים מספיק בתחום) ועוד כהנה וכהנה רעות חולות."

"לאורך כל הדרך פגשנו דיירים שחולמים לחדש את הדירה, אבל הפחד עוצר אותם מלהתחיל בתהליך השיפוץ. " מסביר אלון " לכן החלטנו להקים את חברת השיפוצים המקצועית הראשונה בארץ – מתוך מטרה ליצור סטנדרט חדש בישראל בשיפוץ הדירה. כשמתסכלים על המספרים זה מדהים, אנחנו מבצעים עשרות רבות של פרויקטים בשנה, נתנו מענה ליותר מ-40,000 דיירים באכלוס הדירה ועזרנו להם לחסוך יותר מ-100 מיליון שקל. וזה חוץ מכאבי הראש והזמן…"

  

כשבודקים לעומק, מבינים שמדובר כאן בסטנדרט חדש לחלוטין עם שיטה חדשה לחלוטין שבהחלט ניתן להגדיר כמהפכה. "תבין" אומר לי אלון" יש לנו מאות בעלי מקצוע, מעצבי פנים, מהנדסים, אדריכלים, קבלנים קבלני משנה וכו' שכולם מקצוענים בתחומם, ואנחנו עובדים לפי שיטת 5 השלבים שפיתחנו לארך השנים בחברה"

 

1. אחריות לכל התהליך מהתכנון ועד לגמר

אנחנו אחראים לעבודה ולתוצאות של כל בעל מקצוע שנביא. ולכם יש רק כתובת אחת לפנות אליה בלי ויכוחים, תסכולים ועצבים מיותרים.

2. לוח זמנים, תקציב ותכולה ידועים מראש

הכול מתוכנן וידוע מראש – לוח הזמנים, התקציב ותכולת השיפוץ. בעזרת תכנון מפורט, כתב כמויות מדויק, תקציב מוגדר, לוח זמנים ברור וגורם אחד שאחראי לכול – השיפוץ שלכם ייראה אחרת.

3.צוותי עבודה בשטח מקצועיים, מנוסים ומוכשרים

צוותי העבודה שלנו בשטח הם מקצועיים, מנוסים ומוכשרים, והם לא לבד. הם שלנו. אנחנו אחראים ונוכחים בשטח. אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים לגמרי באנשים שנכנסים אליכם הביתה ובעבודה שהם עושים.

4.בטיחות, אמינות, איכות ובקרה

השיפוץ נעשה על־ידי קבלן בניין מורשה בעל ניסיון בגופים ציבוריים ומפוקח על ידי מהנדס אזרחי ובקר איכות מנוסים. אל תסתפקו בפחות. כך תדעו שאתם מוגנים ובטוחים מבחינת בטיחות, אמינות, איכות ובקרה.

5. מחזירים לכם דירה חדשה ונקייה אחרי השיפוץ

אצלנו לא רק תקבלו דירה משופצת ומחודשת, אלא גם דירה נקייה לאחר הדברה. וגם לניקיון ולמדביר מורשה אנחנו אחראים. זה הסטנדרט שלנו, זה היתרון שלכם.


לקוחות מרוצים מקיר לקיר

גם שגית ומתן רובינשטיין – תושבי רמת גן, בדקו והחליטו לבצע את השיפוץ עם "סוגרים הכל לדירה". "החלטתנו לשפץ דירה בת 40 שנה שזה לא דבר פשוט" מספרת שגית " בדרך שמענו הרבה זוועות מאנשים ששיפצו והבנו שאנחנו לא רוצים לעבור סיוט כזה. בת דודה של מתן סיפרה לנו על סוגרים הכל לדירה והופתענו בגדול! לכל דבר היה לנו ליווי צמוד, הרגשנו שיש לנו באמת פרטנר שעוזר לנו עם הדברים הקטנים ביותר והביצוע בפועל היה מדהים: היו פה אנשי מקצוע אחד אחד שפשוט הפתיעו אותנו ואלון, בנצי והצוות נתנו  לנו את השקט בכל הרמות: התכנון, הביצוע, הפיקוח והמעורבות של כולם…אפילו עזרו לנו לצבוע את הדירה השכורה שממנה עברנו לדירה החדשה ששיפצנו. זה לא טריוויאלי ואנחנו בטוחים שגם את השיפוץ הבא נעשה איתם. במילה אחת, מגיע להם שאפו"
לסיכום, אם אתם חושבים לשפץ, לא משנה אם זה כדי להשביח את הנכס שלכם לקראת מכירה, או פשוט כדי לשדרג את הדירה או הבית, כדאי לכם להכיר את "סוגרים הכל לדירה", להשאיר פרטים בתיבה הכחולה למטה, ולקבוע איתם פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

 הם ישמחו להיפגש, להסביר ולעזור לכם בכל מה שאתם צריכים, כדי שלא תסיימו עם כאבים מיותרים בלב ובכיס…ובינינו, זה בחינם,  אז מה יש לכם להפסיד?

לקביעת פגישה ללא עלות וללא התחייבות מלאו את הפרטים בטופס:  שם (חובה)

  טלפון (חובה)

  עיר (חובה)

  [honeypot newname]

  שירות אישי לוועדי בתים - איתור בעלי מקצוע

  המוקד לדייר של פורטל בית משותף דואג שבעלי מקצוע הוגנים ומקצועיים יתנו לך שירות.
  מלא את הטופס או התקשר אלינו לטלפון: 072-2222150

   כתבות נוספות:

   Water,Pumping,Station,Isolated,On,White,Background
   כדאי להכיר: משאבות למים חמים
   משאבה לסחרור מים מספקת צורך נחוץ מאוד: מים חמים, בכל עונות השנה ומיד כשפותחים את
   נכונים300
   סוכנות ביטוח נכונים: הבית עבור כל ועד בית
   הכי נכונים בשביל ועד הבית סוכנות הביטוח "נכונים", פועלת מזה למעלה מעשור, ומובילה בתחום פתרונות
   Zarkor-logo_face-2
   סוכנות הביטוח "זרקור" מציגה: ביטוח לוועד הבית שכל בניין צריך
   שמים את הזרקור על הגנת ועד הבית המשותף זרקור סוכנות לביטוח בולטת בנוף הביטוח בישראל
   חברות שיפוצים וחברות איטום גגות
   כיצד לבחור חברת איטום גגות
   אומנם החורף בישראל הוא לא קשה וסוער במיוחד, אך מספיקים כמה ימים של גשמים בשילוב
   Our mission is to clean!
   כיצד לבחור חברת ניקיון לבניין
   כל אחד ואחת מאיתנו יעדיפו לחיות בסביבה נקייה. בעוד שכל אחד אמון על ניקיון הדירה
   saving-money-house-real-estate (1)
   ביטוח מבנה: כל מה שצריך לדעת
   אם אתם בעלי בית גאים, קרוב לוודאי שתסכימו שבעלות על בית היא לא רק הנוחות
   One person presses a button on a intercom
   מהו מחיר התקנת אינטרקום בבניין משותף?
   אם שאלתם מהו מחיר התקנת אינטרקום בבניין משותף, חשוב להבין ראשית באיזה סוג של אינטרקום
   Workman standing near the door
   מתי צריך להחליף דלת כניסה לדירה בבניין משותף?
   מתי צריך להחליף דלת כניסה? אילו תקלות נפוצות בדלתות כניסה? תחת מי האחריות של הזמנת

   שירות אישי לוועדי בתים!
   איתור בעלי מקצוע

   המוקד לדייר של פורטל בית משותף דואג שבעלי מקצוע הוגנים ומקצועיים יתנו לך שירות. מלא את הטופס או התקשר אלינו לטלפון:

    ועד בית, קבל במתנה את המדריך המלא לניהול ועד בית אשר יהפוך את ניהול הבית המשותף לחוויה מהנה ופשוטה ויחסוך לך זמן רב ועלויות בתחזוקת הבניין!

    ועד בית, קבל במתנה את המדריך המלא לשיפוץ בניינים אשר יחסוך לך אלפי שקלים בשיפוץ בניין המגורים!

    קטגוריות עסקים

    אדריכלות
    איטום גגות
    אינטרקום
    אינסטלציה
    ארונות מתכת
    בדק בית
    ביטוח ועד בית
    בישום בניין
    גביית ועד בית
    גגות סולאריים לייצור חשמל
    גז
    גינון ועיצוב גינות
    גנרטורים
    דלתות כניסה לבניין
    דפיברילטור
    הדברה
    הנדימן
    הרחקת יונים
    התחדשות עירונית
    חברות ניהול בתים משותפים
    חברות ניקיון בתים משותפים
    חיטוי מאגרי מים
    חשמל
    כיבוי אש
    מיגון תא מעלית
    מימון תביעות משפטיות
    מכולות אוטומטיות
    מנעולן
    מעליות
    מערכות אזעקה / מצלמות
    מערכות סולאריות
    משאבות מים
    סימוני חניות
    עורכי דין / נוטוריונים
    עיצוב לובי וחדר מדרגות
    עמדות טעינה חשמליות
    פוליש
    פיקוח ובניה
    צביעת חדרי מדרגות
    קבלני שיפוצים לבתים משותפים
    קונסטרוקטור
    שיפוץ מבנים
    שיפוצים בסנפלינג
    שערים ומחסומים
    תיבות דואר

    וועדי בתים ודיירים

    הצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק הגדולה בישראל הנותנת מענה לבעיות הדיור בבית המשותף!!!

    להצטרפות לחצו על התמונה או על הכפתור ושלחו בקשת הצטרפות בדף הקבוצה

    דילוג לתוכן